fbpx

Moduliniai, skydiniai namai

 17 amžiaus pradžioje vienas anglas nusprendė persikraustyti į daug žadantį naująjį pasaulį – Ameriką. Deja, tuo metu atsiliepimai apie šią šalį ir gyvenimo sąlygas nebuvo patys geriausi. Bijodamas, kad ten nuvykęs negalės normaliai gyventi ir išlaikyti savo gyvenimo būdą, anglas nusprendė nuplukdyti savo namus laivu tūkstančius kilometrų. Anglijoje buvo pastatytos namų sienos, karkasai, surinktos medžiagos, viskas supakuota ir surašyta, kad vietos statybininkai greitai galėtų surinkti tokius pačius namus, kaip ir Anglijoje.

Gal tai ir legenda su šiokiais tokiais pagražinimais, tačiau šis pasakojimas primena, kad moduliniai namai nėra itin šviežia technologinė naujovė. Pats pavadinimas „moduliniai namai“ atsirado 1958-siais, tačiau žmonės juos statė dar pora šimtų metų iki tol. Vadino kitaip, tačiau esmė liko ta pati – iš atskirų detalių, paruoštų iš anksto, namai yra pastatomi per trumpą laiką.

 Per daugelį metų buvo išvystytos pažangios apšiltinimo technologijos, nauji fasadų ir vidaus apdailos metodai, nesikeitė tik žmonės. Kaip ir prieš tūkstančius metų, taip ir dabar, 21 amžiuje, žmonės nori gyventi savuose namuose. Kadangi visi gyvename neįtikėtinai greitu tempu, namų mums reikia čia ir dabar – jau rytoj esame pasiruošę kraustytis, jei tik yra galimybė.

Moduliniai namai yra skirti šiuolaikiškam žmogui, kuris vertina namų erdvę, laiką ir aplinką, kurioje gyvena. Pastatai pasižymi visomis trimis minėtomis savybėmis:

  1. Maksimaliai išnaudojamos visos namų erdvės.
  2. Namai pastatomi per gan trumpą laiką.
  3. Pastato gamybai naudojamos ekologiškos, tvarios ir aplinkai mažai kenksmingos medžiagos.

Modulinius namus galite rinktis iš skirtingų modelių, kurie pritaikyti įvairių dydžių šeimoms, taip pat atsižvelgiant į gyventojų poreikius. Namų projektus peržiūrėkite mūsų galerijoje.

Turite klausimų? Nedvejodami skambinkite arba rašykite el. paštu, maloniai Jus pakonsultuosime.