fbpx

Gaminiai

Tradicinė statyba ne visada tenkina šiuolaikiško žmogaus poreikius, todėl kyla naujų (ir naujoviškų) sprendimų poreikis. Moduliniai pastatai supaprastina statybų eigą. Per 20 metų darbo statybų srityje supratome, kad klientams turime pasiūlyti tokius sprendimus, kurie būtų ekologiški, stilingi, patvarūs.

Laikas yra tas resursas, kurio dabar itin trūksta. Mūsų sprendimai leidžia pastatą pastatyti ir įrengti per gan trumpą laiką. Bet ar tai vienintelis privalumas? Privalumų yra kur kas daugiau:

  • Moduliniai pastatai nereikalauja sudėtingų pamatų. Pastatas yra atvežamas ir pastatomas ant nesudėtingų polinių pamatų.
  • Statant modulinius pastatus dažniausiai nereikalingi jokie žemės kasimo ar reljefo formavimo darbai. Tai itin didelis privalumas statant kalvotoje vietovėje ar ant ne itin stabilaus grunto.
  • Moduliniai pastatai iš karto yra apšiltinti naudojant ekologiškas technologijas.
  • Galimas įvairus fasado medžiagų pasirinkimas. Gyvenamieji pastatai yra dažniausiai dengiami mediena, verslui skirti pastatai – patvariu metalu, plastiku, kitomis aplinkos poveikiui atspariomis medžiagomis.
  • Moduliniai pastatai neriboja galutinio pastato dydžio. Tarpusavyje sujungti keli moduliai gali būti statomi tiek horizontaliai, tiek vertikaliai, taip suformuojant originalias kelių aukštų konstrukcijas. Esant poreikiui statinio plotas gali būti išplečiamas net ir pabaigus įrengti pastatą.
  • Modulinio namo įrengimas trunka vidutiniškai 3-4 savaites įskaitant pamatų liejimą. Tiesa, gamybos laikas gali užtrukti kiek ilgiau, priklausomai nuo užsakovo poreikių ir architektų sumanymų.

                             Šiuo metu siūlome šiuos modulinius pastatus:

                                                 Moduliniai namai

Ekologiški ir patvarūs, įvairių formų ir dydžių gyvenamieji moduliniai namai – šiuolaikiškam žmogui. Mūsų architektai ir projektuotojai pasiruošę įsiklausyti į jūsų poreikius ir norus, paruošti tinkamiausią projektą, kuris taps jūsų būsto vizija, o vėliau ir realybe.

Plačiau apie mūsų modulinius namus>

                                                 Moduliniai biurai

Moduliniai biurai (ofisai) yra skirti verslui. Tai mobilūs pastatai, kurie gali būti naudojami statyboje, gamybos įmonėse, apsaugos bendrovių. Tai puikus sprendimas nedidelėms prekybos įmonėms ir paslaugų teikėjams. Iš modulių galima pastatyti ir įspūdingą nuolatinį biurą, išsiskiriantį savo estetika ir funkcionalumu. Modulinis biuras, tai galimybė per trumpą laiką turėti nuosavą biurą ir vykdyti veiklą.

Plačiau apie mūsų modulinius biurus (ofisus)>

                                                  Modulinės pirtys

Modulinės pirtys yra kompaktiškos ir greitai pastatomos. Pristatčius gaminį ir pajungus komunikacijas, pirtimi galima naudotis tą pačią dieną. Tai yra praktiškas sprendimas nedidelių sodybų šeimininkams, norintiems turėti nuosavą pirtį savo kieme.

Plačiau apie mūsų modulines pirtis>